KONTAKTA OSS

Vi gillar frågor!

Undrar du över något som gäller vattenbyggnader eller hur man skapar goda förutsättningar
för rent dricksvatten? Eller är du kanske intresserad av att jobba hos oss. Tveka inte att höra av dig.
Vi gillar frågor!

Amphi-tech AB
Metallvägen 3
694 60 Åsbro
Sweden
Tel: +46 (0) 582 68 68 90
www.amphi-tech.se
info@amphi-tech.se
Enitec
Telegatan 1
203 60 Åbo
Finland
Tel: +358 (0) 022 30 22 01
www.enitec.fi
info@enitec.fi

Försäljning/marknad


Jim Öström
Försäljning, besiktning och underhåll
+46 (0) 582 68 68 99
+46 (0) 72-569 76 00
jim@amphi-tech.se
Christian Ståhlberg
Marknadsansvarig
och personalchef
+46 (0) 70-360 70 99
christian@amphi-tech.se

Konsultering, projektering och byggledning


Martin Pehrson – VD
VA-ingenjör
Specialområde:
bottenkartering
+46 (0) 582 68 68 93
+46 (0) 70-310 05 40
martin@amphi-tech.se
Simon Pehrson
Betongingenjör
VA-projektör
+46 (0) 582 68 68 96
+46 (0) 70-403 35 67
simon@amphi-tech.se
Magnus Hanaeus
Specialist
reservoarteknik
+46 (0) 582 68 68 92
+46 (0) 70-726 36 84
magnus@amphi-tech.se
Jonas Pehrson
Väg- och vattenbyggnads-
ingenjör
+46 (0) 582 68 68 90
jonas@amphi-tech.se
Jacob Kaliff
Byggnadsingenjör
+46 (0) 582 68 68 94
jacob@amphi-tech.se

Service och underhåll


Stefan Kvarnström
Besiktning och underhåll
+46 (0) 582 68 68 91
+46 (0) 73-227 99 21
stefan@amphi-tech.se
Gunnar Wahlgren
Installation och underhåll
+46 (0) 582 68 68 90
+46 (0) 72 569 58 00
gunnar@amphi-tech.se
Hampus Pehrson
Försäljning, besiktning och underhåll
+46 (0) 582 68 68 98
+46 (0) 70-873 40 01
hampus@amphi-tech.se

Produktion och CAD


Verkstad och lager


Har du frågor om dricksvatten och anläggningar – ring oss!

+46 (0) 582 68 68 90

Swazi Aid

Vi stödjer Swazi Aid i deras vattenprojekt, ett humanitärt initiativ i syfte att medverka till att människor får tillgång till rent dricksvatten!Lär mer om Swazi Aid »

Dricksvattenteknik 4

Vi utför besiktning och underhåll av dricksvattenreservoarer enligt Svenska Vattens skrift “Dricksvattenteknik 4 Publikation U99 2011”.Ladda ner »

© Copyright, all rights reserevd AMAX konsult AB

AAA Svenskt Vatten